niedziela, 16 listopada 2014

Przekroczona setka

W ubiegłą środę przekroczyłam setkę. Ma się rozumieć na Postcrossingu. Jednak nadmiar pracy nie pozwolił mi pochwalić się tym od razu. Setna pocztówka dotarła do mnie z Czech (jest to zarazem moja pierwsza pocztówka na PC z tego kraju)


 


Kartka przedstawia wieżę widokową położoną na szczycie wzgórza Blanik.  (638 m. n.p.m.) Wewnątrz wieży znajduje się niewielka restauracyjka. Góra występuje w wielu legendach i tekstach literackich. Według podań, jest ona miejscem snu św. Wacława i jego rycerzy. 
Z kolei moją setną wysłaną kartką, zarejestrowaną również w ten sam dzień była pocztówka do Ukrainy.

***************************************************************************************************************

Niedawno przeglądając stronę postallove natknęłam się na pocztówkę, która od razu mnie urzekła: 
Dostanie tej kartki jest obecnie moim wielkim pocztówkowym marzeniem. Oczywiście mogłabym ją kupić sobie sama, ale ja lubię wypisane, ozdobione, ze znaczkiem. A może ktoś z Was planuje w najbliższym czasie zakupy w postallove i zechciałby ją także kupić dla mnie a potem mi wysłać w zamian za coś innego? To byłby wspaniały prezent na moje zbliżające się 30-ste urodziny :-)

2 komentarze:

  1. Gratuluję 100 na postcrossingu!
    Moja setna przyszła z Kanady w maju tego roku.

    OdpowiedzUsuń
  2. :-) zastanawiam się nad zamówieniem z postallove, jeśli w końcu będę je składać to zamówię żabkę i dam Ci znać, ale na razie niczego nie obiecuję.. :)

    OdpowiedzUsuń