piątek, 25 grudnia 2015

RADOSNYCH ŚWIĄT! / Have a blessed Christmas!

Jakiś czas temu zapragnęłam otrzymać na święta składane kartki z nietuzinkowymi życzeniami napisanymi ozdobną czcionką w środku. Zapisałam się więc na kilka wymian na swap-bocie. Wysyłanie i otrzymywanie świątecznych kartek sprawiło mi wielką przyjemność. Poniżej prezentuję rezultaty tych wymian. Jestem ciekawa, która kartka, które życzenia i który krój czcionki najbardziej Wam się podoba. Wszystkie pocztówki nadeszły z USA oprócz nr 4, która jest z Kanady. Za wszystkie kartki Nadawcom serdecznie dziękuję :-)

Some time ago, I felt like receiving folded Christmas cards with original message written using any beautiful font inside. I joined some swaps on swap-bot. I really enjoyed sending and receiving those cards. Below you can see what I have received. I'm very curious which card, which message and which font you like the most. All the postcards came from the USA except no.4 which is from Canada. Big thank you to all the Senders. :-)**********************************************************************************************************

Poniżej jedna z moich ulubionych kolęd :-) Moi drodzy, pozwólcie, że moimi życzeniami dla Was będą słowa jej ostatniej zwrotki

You are welcome to listen to one of my favourite Polish Carols performed by Polish folk band called "Jarzębina" Have a blessed Christmas!


2 komentarze:

  1. ostatnia kartka najbardziej mi się podoba - jest piękna i wyjątkowa. z kolei jeśli chodzi o życzenia to przedostatnie, z rymowanym wierszykiem najbardziej przypadły mi do gustu. takie wymiany to wspaniała sprawa, wierzę, że każda kartka przyniosła Ci dużo radości. :) mnie zawsze robi się ciepło na sercu, gdy otrzymuję świąteczne kartki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli chodzi o wygląd pocztówki to podoba mi się najbardziej ostatnia, choć i przedostatnia jest urocza. Czcionka hmm... chyba przedostatnia jest najbardziej w moim stylu.
    Wspaniała jest również koperta i znaczki oraz sam fakt wymiany.
    Życzę Wesołych Świąt!

    OdpowiedzUsuń